Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë t’i realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre, administrata publike mirëfilli t’u shërbejë atyre, si dhe të avancohet raporti ndërmjet organeve të pushtetit dhe qytetarëve.

si dhe në parimet tona:

Në mënyrë transparente, të ndershme dhe profesionale i ndjekim dhe mbikëqyrim veprimet e organeve të pushtetit.
Të barabartë në relacion me të gjithë.
Profesionistë në punë, të hapur për sugjerime dhe të gatshëm për përsosje të vazhdueshme.

Lajme dhe Ngjarje

 • 25-01-2021

  KUVENDI I REPUBLIKËS SË MAQEDONISË SË VERIUT Z. NASER ZIBERI E ZGJODHI PËR...

  më shumë
 • 03-12-2020

  under construction

  më shumë
 • 20-11-2020

  KOMUNIKATË ME RASTIN E DITËS BOTËRORE TË FËMIJËS

  më shumë
 • Arkivi

Levdata dhe ankesa

E - INFORMATORIRregulloreKërko

Kalendari i ngjarjeve

mars 2021
H M M E P S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Shk
Pri

Anketa

A respektohen dhe sa respektohen të drejtat e personave me nevoja të veçanta në Republikën e Maqedonisë?


Blog

Vizitorë online: 2
© 2011 Avokati i Popullit i Republikes se Maqedonise