Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë t’i realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre, administrata publike mirëfilli t’u shërbejë atyre, si dhe të avancohet raporti ndërmjet organeve të pushtetit dhe qytetarëve.

si dhe në parimet tona:

Në mënyrë transparente, të ndershme dhe profesionale i ndjekim dhe mbikëqyrim veprimet e organeve të pushtetit.
Të barabartë në relacion me të gjithë.
Profesionistë në punë, të hapur për sugjerime dhe të gatshëm për përsosje të vazhdueshme.

Lajme dhe Ngjarje

 • 20-11-2020

  KOMUNIKATË ME RASTIN E DITËS BOTËRORE TË FËMIJËS

  më shumë
 • 11-11-2020

  under construction

  më shumë
 • 15-10-2020

  RIKUJTIM DHE MESAZH I AVOKATIT TË POPULLIT ME RASTIN E 15 TETORIT – DITA...

  më shumë
 • Arkivi

Levdata dhe ankesa

E - INFORMATORIFotografi

09-12.06.2005, Tiranë, Shqipëri
Takim me Ombudsmanin e Shqipërisë, z. Ermir Dobijani më shumë
25.04.2005 Shkup
Konferencë për shtzp me rastin e Raportit vjetor për punën e AP gjatë vitit 2004 më shumë
29.03 - 02.04.2005, Kopenhagë
Shënimi i 50-vjetorit të Ombudsmanit të Danimarkës më shumë


Kërko

Kalendari i ngjarjeve

dhjetor 2020
H M M E P S D
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Jan

Anketa

A respektohen dhe sa respektohen të drejtat e personave me nevoja të veçanta në Republikën e Maqedonisë?


Blog

Vizitorë online: 4
© 2011 Avokati i Popullit i Republikes se Maqedonise