Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë t’i realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre, administrata publike mirëfilli t’u shërbejë atyre, si dhe të avancohet raporti ndërmjet organeve të pushtetit dhe qytetarëve.

si dhe në parimet tona:

Në mënyrë transparente, të ndershme dhe profesionale i ndjekim dhe mbikëqyrim veprimet e organeve të pushtetit.
Të barabartë në relacion me të gjithë.
Profesionistë në punë, të hapur për sugjerime dhe të gatshëm për përsosje të vazhdueshme.

Lajme dhe Ngjarje

 • 15-10-2020

  RIKUJTIM DHE MESAZH I AVOKATIT TË POPULLIT ME RASTIN E 15 TETORIT – DITA...

  më shumë
 • 09-10-2020

  under construction

  më shumë
 • 06-10-2020

  PËRKUJTIM DHE MESAZH I AVOKATIT TË POPULLIT ME RASTIN E 6 TETORIT – DITËS...

  më shumë
 • Arkivi

Levdata dhe ankesa

E - INFORMATORIFotografi

25-28.04.2006 Shkup, Hotel Kontinrntal
Trajnim për të drejtat e njeriut si pjesë e Projektit për përkrahjen e Institucionit AP më shumë
19-25.03.2006 Stokholm, Suedi
Vizitë studimore me Ombudsmanin Parlamentar në Suedi-Takim pune më shumë
02.03.2006 Shkup
Konferencë për shtyp me rastin e Raportit vjetor për punën e AP gjatë vitit 2005 më shumë
13.02.2006 Shkup
Takim me Ambasadoren e SHBA-ve në Maqedoni Znj. Xhilijan Arlen Millovanoviq më shumë
17.11.2005 Shkup
Takim me shefin e NATO-s z. Denis Blis më shumë
17.11.2005 Shkup
Takim me Ambasadorin e ri të Delegacionit të Komisionit Evropian z. Ervan Fuere më shumë
07-10.10.2005, Shkup
Konferencë e përbashkët për shtyp me Ombudsmanin e Malit të Zi më shumë
24.09.2005 Vilnius, Lituani
Kuvendi vjetor i IOE-së më shumë
19.09.2005, Shkup
Puna e Sektorit për Kontroll të Brendshëm pranë MPB-së më shumë


Kërko

Kalendari i ngjarjeve

nëntor 2020
H M M E P S D
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Tet
Dhj

Anketa

A respektohen dhe sa respektohen të drejtat e personave me nevoja të veçanta në Republikën e Maqedonisë?


Blog

Vizitorë online: 5
© 2011 Avokati i Popullit i Republikes se Maqedonise