Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë t’i realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre, administrata publike mirëfilli t’u shërbejë atyre, si dhe të avancohet raporti ndërmjet organeve të pushtetit dhe qytetarëve.

si dhe në parimet tona:

Në mënyrë transparente, të ndershme dhe profesionale i ndjekim dhe mbikëqyrim veprimet e organeve të pushtetit.
Të barabartë në relacion me të gjithë.
Profesionistë në punë, të hapur për sugjerime dhe të gatshëm për përsosje të vazhdueshme.

Lajme dhe Ngjarje

 • 06-09-2017

  NË PRES-KONFERENCË U PREZANTUA HULUMTIMI I VEÇANTË PËR “GJENDJEN ME DEPONIIMIN E...

  më shumë
 • 04-09-2017

  KOMUNIKATË E AVOKATIT TË POPULLIT ME RASTIN E FILLIMIT TË VITIT TË RI SHKOLLOR

  më shumë
 • 18-07-2017

  U PREZANTUA RAPORTI I GJASHTË VJETOR I MEKANIZMIT PARANDALUES NACIONAL

  më shumë
 • Arkivi

Levdata dhe ankesa

E - INFORMATORI



Pyetjet kryesore

 • Kush eshte Avokati i Popullit?

  09-06-2011

  më shumë
 • Si mund të më ndihmojë?

  08-06-2011

  më shumë
 • Kur kerkohet ndihme nga Avokati i Popullit?

  07-06-2011

  më shumë
 • Si mund të parashtroj parashtresë?

  06-06-2011

  më shumë
 • Si mund ta kontaktoj?

  05-06-2011

  më shumë



Kërko

Kalendari i ngjarjeve

shtator 2017
H M M E P S D
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Gsh
Tet

Anketa

A respektohen dhe sa respektohen të drejtat e personave me nevoja të veçanta në Republikën e Maqedonisë?


Blog





Vizitorë online: 1
© 2011 Avokati i Popullit i Republikes se Maqedonise