Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë t’i realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre, administrata publike mirëfilli t’u shërbejë atyre, si dhe të avancohet raporti ndërmjet organeve të pushtetit dhe qytetarëve.

si dhe në parimet tona:

Në mënyrë transparente, të ndershme dhe profesionale i ndjekim dhe mbikëqyrim veprimet e organeve të pushtetit.
Të barabartë në relacion me të gjithë.
Profesionistë në punë, të hapur për sugjerime dhe të gatshëm për përsosje të vazhdueshme.

Lajme dhe Ngjarje

 • 06-09-2017

  NË PRES-KONFERENCË U PREZANTUA HULUMTIMI I VEÇANTË PËR “GJENDJEN ME DEPONIIMIN E...

  më shumë
 • 04-09-2017

  KOMUNIKATË E AVOKATIT TË POPULLIT ME RASTIN E FILLIMIT TË VITIT TË RI SHKOLLOR

  më shumë
 • 18-07-2017

  U PREZANTUA RAPORTI I GJASHTË VJETOR I MEKANIZMIT PARANDALUES NACIONAL

  më shumë
 • Arkivi

Levdata dhe ankesa

E - INFORMATORIMbrojtja e të drejtave të femijeve: Kontakti

Avokati i Popullit përgjegjëse të Njësisë së Mbrojtjes së të Drejtave të Fëmijëve ka  Vaska Bajramovska-Mustafa - zëvendëse e Avokatit të Popullit.

Rr. "Maqedonia" nr. 19
tel:+389 02 3129 327
     +389 02 3129 335
E-mail: contact@ombudsman.mkKërko

Kalendari i ngjarjeve

shtator 2017
H M M E P S D
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Gsh
Tet

Anketa

A respektohen dhe sa respektohen të drejtat e personave me nevoja të veçanta në Republikën e Maqedonisë?


Blog

Vizitorë online: 1
© 2011 Avokati i Popullit i Republikes se Maqedonise