Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë t’i realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre, administrata publike mirëfilli t’u shërbejë atyre, si dhe të avancohet raporti ndërmjet organeve të pushtetit dhe qytetarëve.

si dhe në parimet tona:

Në mënyrë transparente, të ndershme dhe profesionale i ndjekim dhe mbikëqyrim veprimet e organeve të pushtetit.
Të barabartë në relacion me të gjithë.
Profesionistë në punë, të hapur për sugjerime dhe të gatshëm për përsosje të vazhdueshme.

Lajme dhe Ngjarje

 • 11-05-2021

  KOMUNIKATË E AVOKATIT TË POPULLIT PËR TAKIMIN ME PËRFAQËSUESIT E INICIATIVAVE...

  më shumë
 • 28-04-2021

  NË KONFERENCËN PËR SHTYP U PREZANTUA RAPORTI VJETOR I AVOKATIT TË POPULLIT PËR...

  më shumë
 • 08-04-2021

  LINJA SOS FALAS 0800 88 500 PËR FËMIJËT E HAPUR NË ZYRËN E AVOKATIT TË POPULLIT

  më shumë
 • Arkivi

Levdata dhe ankesa

E - INFORMATORILajme dhe Ngjarje

 • RIKUJTIM DHE MESAZH I AVOKATIT TË POPULLIT ME RASTIN E 15 TETORIT – DITA BOTËRORE E SHKOPIT TË BARDHË

  15-10-2020

  Me rastin e shënimit të 15 Tetorit – Ditës Ndërkombëtare të Shkopit të Bardhë - simbolit të personave të verbër, Avokati i Popullit rikujton se ndonëse këta persona janë qytetarë të shoqërisë të cilët duhet të...

  më shumëKërko

Kalendari i ngjarjeve

maj 2021
H M M E P S D
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Pri
Qer

Anketa

A respektohen dhe sa respektohen të drejtat e personave me nevoja të veçanta në Republikën e Maqedonisë?


Blog

Vizitorë online: 1
© 2011 Avokati i Popullit i Republikes se Maqedonise